blogowanie Justyna Skowera elare.pl
dieta,  Wywiady

Blogowanie, home office, dzieci i dieta?

Blogowanie samo w sobie kojarzyć się może różnie – Justyna na swoim profilu elare.pl (zerknij, jak wygląda Jej Instagram!) pokazuje kulisy oraz tę prawdziwą rzeczywistość. Ciekawe, czy wyobrażasz sobie to właśnie tak, jak wygląda naprawdę?

Taka blogerka czasem gania się z synami wokół stołu, obierają razem czosnek i gotują spaghetti, a czasem zamyka się w pokoju przerabianym na biuro i oddaje pracy. Coś jak home office, które znasz od marca 2020, jak mniemam? Justyna pracuje tak już znacznie dłużej. Dzięki temu doświadczeniu może podrzucić Ci kilka inspiracji!

W najnowszym odcinku podcastu Justyna odsłania kilka kart prawdziwego życia. Opowie Ci o tym, jak w praktyce wygląda życie mamy-blogerki, pracującej i realizującej różne pasje. Jaki ma to wpływ na nawyki żywieniowe całej rodziny? Czy udaje się Jej wtłoczyć zasady zdrowego odżywiania synom? Jeśli kiedykolwiek pomyślałaś, że blogowanie to spanie na różach i brak obowiązków – oj, przyda Ci się ten podcast 🙂

Wszystkie pytania i odpowiedzi padły po to, byś jeszcze lepiej zrozumiała, że wcale nie musi być idealnie, by było fantastycznie. Z resztą – odsłuchaj sama! Tu lub na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Dasz nam znać, jak podobał Ci się nowy odcinek? 🙂

Uprzedzając pytania, wspomnę o Strategii Pięciu Spotkań, do której Justyna nawiązuje w podcaście. Napisała o niej z resztą fantastyczne podsumowanie, o tutaj. Strategii aktualnie nie ma w ofercie, ponieważ najlepsze rezultaty daje ona podczas grupowych spotkań stacjonarnych. Ale! Nie ma tego złego – indywidualną Strategię możesz przejść podczas konsultacji, wystarczy napisać 🙂

Wspaniałego tygodnia!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments