chleb na diecie
dieta,  Odchudzanie,  Podejście do diety

Chleb na diecie?

Chleb na diecie zdaje się być zakazany, bo przecież tuczy i ma dużo kilokalorii. Każdy kęs to jedno wielkie ryzyko…czego?

Jedyne ryzyko, jakie przychodzi mi do głowy, to ryzyko zbyt szybkiego zjedzenia pyszności, którą można się delektować! Chleb to naprawdę zdrowy produkt, dostarcza mnóstwa składników mineralnych. Jest sycący, gdy odpowiednio go dobierzemy pod swoje potrzeby i możliwości. Chleb to złoto 😉

Tym pozytywnym akcentem zaczynamy miesiąc edukacji o pieczywie! Wszystko powstaje we współpracy z Alterbake. To piekarnia, która ma już kilkudziesięcioletnią tradycję, to rodzinny biznes, od 2020 roku pod banderą Piekarni Rzemieślniczej Alterbake. Znam ich wypieki od kilku lat, ale te z ostatniego roku, to naprawdę mistrzostwo świata.

Chleb na diecie przestanie, po tym miesiącu, mieć przed Tobą tajemnice. Ale od czegoś trzeba zacząć!

Dlatego, jeśli chcesz ogarnąć temat pieczywa, odsłuchaj najnowszego odcinka podcastu. Dowiesz się, czy to prawda, że chleb podnosi cukier we krwi? Poznasz też kaloryczność pieczywa i porównanie go do kaszy czy ziemniaków! Zastanowimy się wspólnie, jaki chleb prawdopodobnie będzie dla ciebie najlepszy.

To odcinek otwierający cały cykl, warto więc zajrzeć – odsłuchasz go, jak zawsze, tutaj. Znajdziesz również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo. A z każdym kolejnym podcastem dowiesz się więcej i więcej 🙂

PS. Jeszcze jedno – jeśli męczy Cię zajadanie chleba lub innych przekąsek pomiędzy posiłkami, koniecznie przerób ten webinar. Dotyczy głównie słodyczy, ale KAŻDA zachcianka może mieć z nimi mnóstwo wspólnego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments