dieta czy cud blog podcast dietanka
dieta,  Podejście do diety

Dieta czy cud – jak wrócić do diety po rozpuście i wytrwać w niej już zawsze?

Dieta czy cud – co zadziała? Bo miewam wrażenie, że przy którymś z kolei podejściu to liczymy już bardziej na tajemnicze moce niż skutecznie podejmowane kroki 😉

Ten odcinek, pierwszy w 2021 roku, powstał na życzenie obserwatorek z Instagrama. Pierwszej: “Jak wrócić na dobre tory po świąteczno-noworocznej rozpuście” oraz drugiej: “(…), jak znaleźć dietę do końca życia i być konsekwentnym”.

Zanim go opiszę, chcę dać Ci znać prosto z serca, że mocno trzymam kciuki za Twój 2021! Nie jesteś sama – podejmując dowolne kroki przeszukaj blog i moje profile, napisz. Pamiętaj, niech ten rok będzie TWÓJ. Nie taki, jak wypada – a taki, żebyś była zadowolona.

Dlaczego to takie ważne dla dietetyka?

Może warto również diety stosować takie, które Ci pasują, nie sądzisz? Diety podejmowane przez Ciebie nie mogą być dietami modnymi, restrykcyjnymi, czyimiś. Zmuszając się do czegoś niejednokrotnie od startu zmniejszasz szanse na powodzenie.

Ot, i tak zaczynam wchodzić w temat z odcinka – o rozpustach i wracaniu na dobre tory. Przygotuj kartkę lub notatnik i prędko po odsłuchaniu podcastu spróbuj wykonać ćwiczenie. Obiecuję – w końcu zauważysz, że w 2021 osiągniesz zakładany cel!

Dieta czy cud? Dobry plan! Posłuchaj odcinka tutaj lub bezpośrednio na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Kiedy jednak wciąż czujesz, że to nie to, przeanalizuj wszystkie dotychczasowe diety. Wypisz, co wtedy było dla Ciebie dobre, a co szwankowało. Zastanów się nad każdym etapem, jaki masz za sobą. Z takich rozważań wyjdzie sporo wniosków, a to pomoże Ci dojść do najważniejszego: czego oczekujesz od diety?

W razie dowolnych pytań, zapraszam do kontaktu w formularzu lub komentarzach!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments