dieta idealna czy istnieje Dietanka
dieta,  Odchudzanie,  Podejście do diety

Dieta idealna – czy taka istnieje?

Dieta idealna wydaje się być bardzo kuszącą propozycją. Zaczynasz, masz efekt, kończysz i żadne jojo się już nie pojawia. A jednocześnie – czy coś takiego na pewno istnieje?

Przeanalizowałam ten temat wzdłuż i wszerz z takimi osobami jak Ty. Tak, dobrze czytasz – choć każdy mój Pacjent i Pacjentka to osobna historia, mają wiele wspólnych cech i problemów. Poszukiwania diet, które działają i nie męczą, to moja praca od ponad 4 lat!

Po odsłuchaniu dzisiejszego odcinka podcastu dowiesz się:

  • Dlaczego zmiany nawyków i remont są do siebie bardzo podobne?
  • Jak poprawnie zdefiniować pojęcie diety?
  • W jaki sposób szukać swojego celu?
  • Od czego zacząć, czyli dobrze rozpisany plan to krok do sukcesu. Ale co to w ogóle znaczy “dobrze rozpisany”?
  • Co dalej, gdy już zrobisz wszystkie ćwiczenia z tego odcinka?

Odcinka możesz odsłuchać tutaj i od razu wykonać podane w nim zadania. Znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Przypominam, że razem ze mną możesz w końcu wykrzyczeć: Koniec z dietami! Jeszcze tylko do 30.11 możesz zarezerwować sobie miejsce na webinarze, podczas którego zdobędziesz praktyczną wiedzę o wprowadzaniu diet. Na pewno dzięki temu szkoleniu będziesz doskonale wiedzieć, czym jest dla Ciebie dieta idealna – jak ją wprowadzić, jak utrzymać motywację?

Spotkanie odbywa się 02.12 o 20:00. Nagranie zostanie wysłane tylko do osób zapisanych, a potem temat nie wróci. Dlatego warto decydować się już teraz!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments