dlaczego dieta nie działa
dieta,  Odchudzanie,  Podejście do diety

Dlaczego dieta nie działa?

Dlaczego dieta nie działa, przecież tyle osób na niej było i wszyscy schudli!!

Pojawiło się u Ciebie kiedykolwiek takie myślenie? Mam w takim razie odcinek idealny 🙂 Modne diety spędzają nam sen z powiek, bo przecież miały być super skuteczne. A później okazuje się, że nie dość, że ciężko na nich wytrwać to…efekty takie sobie. Narastające frustracje nikomu jeszcze nie pomogły, prawda?

  • Dlaczego modne diety są modne?
  • Gdzie leży przyczyna tego, że nie zawsze działają?
  • Co dieta ma wspólnego z … paryską modą?

Na te pytania odpowiadam w odcinku, który już na Ciebie czeka! Możesz odsłuchać go już teraz, z poziomu bloga. Znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Zachęcam Cię do przesłuchania i wyciagnięcia od razu swoich wniosków. Czasami, zamiast iść w zaparte, warto się po prostu na moment zatrzymać 🙂 Tego Ci życzę na 2022!

A jeśli chcesz rozpocząć zdrowsze nawyki w mądry sposób, zachęcam Cię do przerobienia webinaru o słodyczach i przekąskach oraz zainteresowania się kartami “Wiem jak jeść”! Dzięki tym produktom bardzo dobrze poprawisz swoją dietę. Wiesz, to nie są materiały pod tytułem “Możesz wszystko, wystarczy tylko chcieć” 😉 Zachęcam w nich do dobrania diety pod swoje możliwości. Nie, jak przywykło się obserwować, pod oczekiwania całego świata! Dzięki temu przestaniesz zastanawiać się: Dlaczego dieta nie działa?!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments