Gdy widzę słodycze to..
dieta,  Odchudzanie,  Podejście do diety,  słodycze

Gdy widzę słodycze to…

Gdy widzę słodycze to…wiadomo 🙂 większość z nas doskonale zna rozwinięcie tego zdania. Pytanie, czy się z nim identyfikujesz? Jakie wywołuje w Tobie emocje i reakcje?

Dokończ zdanie po swojemu, a potem odsłuchaj odcinka. Bo jest to takie nagranie, po którym z wielu czynników zdasz sobie sprawę. Dzięki niemu poznasz prawdziwy powód nadmiernego sięgania po słodkości. Zobaczysz, co warto zmienić, a nad czym nie musisz się pochylać.

Jeśli czujesz, że temat słodyczy Cię przerasta, bo jesz ich bardzo dużo, ten odcinek to na pewno odpowiednia lekcja dla Ciebie. Pracę z nadmiernym jedzeniem zacznij od zrozumienia. Poznania przyczyny. Gdy już ją poznasz, pojawi się kolejny odcinek. Dzięki temu cyklowi już nigdy więcej nie wróci problem zbyt częstego jedzenia słodyczy.

Aktualny odsłuchasz tu i znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo. A z każdym kolejnym podcastem dowiesz się więcej i więcej 🙂 a

I jak? Co myślisz po odsłuchaniu? “Gdy widzę słodycze to…” – jak jest? A jak będzie? Podziel się swoją opinią w komentarzu, lub wysyłając mail!

Swoją drogą, zachęcam Cię do zapisu do newslettera. Pobierając e-book dołączysz do społeczności VIP, która jako pierwsza dowie się o pewnym nowym produkcie. Właściwie to o trzech. Takich, które ułatwią Ci pracę nad słodyczami na dobre 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Gdy widzę słodycze to… […]