Gotowanie z pasją Alicja Ogonowska
dieta,  Podejście do diety,  Przepisy,  Wywiady

Gotowanie z pasją – garść inspiracji na już!

Gotowanie z pasją to mam wrażenie coś, o czym marzy wiele moich Pacjentek 🙂 Mamy często przecież poczucie, że w kółko te same produkty, podobne przyprawy, nuda nuda nuda…prawda? Na szczęście nie musi to tak wyglądać!

Do rozmowy zaprosiłam Alicję Ogonowską, blogerkę kulinarną, zawodowo zajmującą się programowaniem aplikacji. Po godzinach programuje swoje posiłki i robi to w taki sposób, że ślinka cieknie! Przekonaj się sama – zerknij na ten profil na Instagramie oraz bloga. Od samego patrzenia aż chce się zadbać o zdrowsze jedzenie 🙂

Po przesłuchaniu naszej rozmowy dowiesz się:

  • Jak wygląda rzeczywistość blogerki kulinarnej – czy bardzo różni się od naszej, zwyczajnej?
  • Gotowanie z pasją to coś, co można nabyć? Jeśli tak, to w jaki sposób?
  • Co warto mieć zawsze pod ręką, by potrawy same zachęcały do jedzenia?
  • W jaki sposób kombinować w kuchni, nie tracąc przy tym zapału do gotowania?
  • Jakie wskazówki Alicja ma do osób, które kochają kanapki? Mam nadzieję, że zaliczasz się do tej grupy! 😉

Alicja odkryła przed nami wiele kart – poznamy kulisy jej kulinarnej przygody oraz szybkie sposoby na pyszne potrawy. To nie tak, że blogerki kulinarne żyją wyłącznie dzięki skomplikowanym daniom! Przekonaj się na własne uszy.

Odcinka odsłuchasz jak zawsze tutaj, na blogu. Możesz także przenieść się do innego, ulubionego serwisu z podcastami – Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

PS. Jeśli temat gotowania Cię interesuje, a cały czas nie masz motywacji, by zacząć – dołącz do listy zainteresowanych 4-tygodniowym programem zmiany nawyków. Dzięki temu jako jedna z pierwszych osób dowiesz się, jak możesz odnaleźć w sobie siły do działania. Wystartujmy razem już 10.01, sprzedaż rozpocznie się w grudniu!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments