gotowce na diecie
dieta,  Odchudzanie,  Podejście do diety

Gotowce na diecie – czy można jeść gotowe dania i chudnąć?

Gotowce na diecie mogą ułatwiać życie, a jednocześnie wprowadzają w wątpliwości. Znasz to uczucie? Kiedy czujesz głód, ale nie masz posiłku. Według diety to moment obiadu, wchodzisz do sklepu i…co teraz?

Jeśli znamy się chociaż chwilę to wiesz doskonale, że nie jestem przeciwniczką ułatwiania sobie życia. Zdajesz sobie na pewno sprawę z możliwości, jakie niosą dania w sklepach. Tylko nasuwa się pytanie: można je wprowadzać w zdrową dietę? I czy aby na pewno nie spowodują zmniejszenia jej skuteczności?

Po odsłuchaniu dzisiejszego odcinka podcastu dowiesz się:

  • Jak podchodzić do gotowców?
  • Czy istnieje sprawdzona metoda na czytanie ich składu?
  • Jeśli kupujesz gotowce, co warto do nich dodawać, a o czym lepiej potem już zapomnieć?
  • Jak dużo niebezpieczeństw kryje się za E-dodatkami do żywności?
  • W jaki sposób wdrażać gotowce na diecie, by wciąż była ona wartościowa?

Odcinka możesz odsłuchać tutaj i od razu przetestować podane w nim rozwiązania. Znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

A teraz coś, na co bardzo prawdopodobne, że czekasz! Koniec z dietami, czyli jak rozpocząć skuteczną dietę, gdy wszystkie inne zawiodły? – To tytuł webinaru, który odbywa się z okazji Black Week!

Jedyna taka okazja, by zdobyć w końcu praktyczną wiedzę o odchudzaniu i zmieniać nawyków. Sprzedaż trwa tylko 22-30.11, spotkanie odbywa się 02.12 o 20:00. Nagranie zostanie wysłane tylko do osób zapisanych, a potem temat nie wróci. Dlatego warto decydować się już teraz!

AHA! Pamiętaj, powstała nowość!

Gotowce i ułatwianie sobie życia to jedno, ale w tym roku wydarzy się jeszcze kilka ciekawych atrakcji. Kilka już za nami, jak np. gotowanie z Amarantusem czy wyżej wspomniany Black Week. Na Telegramie (to taka aplikacja na telefony) utworzyłam specjalny kanał. Będę tam pisać o najważniejszych wydarzeniach, żeby nic nie umknęło Twojej uwadze 🙂 Dołączysz wpisując w wyszukiwarce www.t.me/dietanka (lub klikając w ten link!).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments