jak alkohol wpływa na dietę
dieta,  Odchudzanie,  Podejście do diety

Jak alkohol wpływa na dietę?

Jak alkohol wpływa na dietę, zwłaszcza tę odchudzającą? Czy istnieje odpowiedni wybór?

Czas na kolejny odcinek podcastu! Przedświąteczny, więc w urlopowym temacie. Alkohol jest (niestety?) solidnym elementem polskiej kultury i właściwie ciężko wyobrazić sobie spotkania towarzyskie bez jego udziału. Taki gość, którego nie trzeba zapraszać, a każdy wie, że przyjdzie 😉

Warto więc podkreślić, że to wcale nic zdrowego sięgać po trunki. Pewnie już obiło Ci się o uszy, jak niezdrowe jest picie takich napojów. Ale jak alkohol wpływa na dietę? Z najnowszego odcinka podcastu dowiesz się:

  • Czy alkohol zaburza odchudzanie?
  • Czym tak naprawdę jest brzuch piwny?
  • Jaki alkohol najlepiej wybrać, jeśli bardzo chcemy?
  • Kaloryczność i kac – które trunki są tu najbardziej niebezpieczne?

Odcinka możesz odsłuchać tutaj i od razu wykonać podane w nim zadania. Znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

A jeśli chcesz rozpocząć zdrowsze nawyki jeszcze w tym roku, zachęcam Cię do przerobienia webinaru o słodyczach i przekąskach oraz zainteresowania się kartami “Wiem jak jeść”! Dzięki tym produktom bardzo dobrze wejdziesz w Nowy Rok. Wiesz, to nie są materiały pod tytułem “Możesz wszystko, wystarczy tylko chcieć” 😉 Zachęcam w nich do dobrania diety pod swoje możliwości. Nie, jak przywykło się obserwować, pod oczekiwania całego świata!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments