jak postrzegamy siebie? Aleksandra Frątczak-Biś
dieta,  Wywiady

Jak postrzegamy siebie? – inspirująca rozmowa

Jak postrzegamy siebie jako kobiety? W jaki sposób oceniamy swoje sylwetki, ubiór czy to, co nakładamy na talerz?

Z wielu emocji często nawet nie zdajemy sobie sprawy. Co więcej – nawet nie przychodzi nam do głowy, że ktoś może uważać inaczej!

Aleksandrę Frątczak-Biś, niesamowicie empatyczną osobistą stylistkę z Gliwic, podglądałam w Internecie już jakiś czas. Pewnego dnia, wracając z podróży, zmęczona i w byle jakich dresach, zobaczyłam Olę w tym samym pociągu.

Gdybym wtedy nie zagadała, kto wie, czy ten odcinek podcastu by powstał 🙂

Ale nasza pierwsza rozmowa na żywo, już po wielu miesiącach (jeśli nie latach?) ma głębszy sens niż to, że mogłam przedstawić się TEJ STYLISTCE. Nawiązujemy w odcinku do tego, co każda z nas myślała wtedy o tej drugiej – dochodzimy do naprawdę ciekawych wniosków.

Z okazji Dnia Kobiet nagrałyśmy rozmowę o tym, jak postrzegamy siebie oraz o tym, co można z tym postrzeganiem zrobić. Jako jedna z Nas – Kobiet – powiedz proszę, akceptujesz swoje ciało niezależnie od tego, jak wygląda?

To pytanie ważne i dla Ciebie, i dla mnie jako Twojej dietetyczki, i dla Oli – stylistki, która w najnowszym odcinku zdradziła nieco kulis swojej pracy. Tego, co widzi, gdy przychodzi na przegląd szafy oraz jak sama odnajduje się w nowej rzeczywistości związanej z home office.


O tym, jak podejść do diety i sylwetki, gdy wokół wszyscy wydają się lepsi oraz o tym, jak stylistka postrzega własne ciało. Wspaniała, inspirująca i dodająca otuchy rozmowa z Osobistą Stylistką Aleksandrą Frątczak-Biś – dostępna tu oraz na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments