jak stawiać cele Joanna Dąbek
dieta,  Podejście do diety,  Wywiady

Jak stawiać cele? Skutecznie i bez stresu.

Jak stawiać cele, od czego zacząć oraz – chyba najważniejsze – czy istnieje sposób na wytrwanie w drodze do nich? Skoro czytasz ten wpis to prawdopodobnie ciagle odczuwasz zagubienie w planowaniu. Albo miewasz wrażenie, że robisz za mało, albo zarzucasz się tysiącem zadań, których potem nie jesteś w stanie zrealizować.

Co więcej, odżywianie też pewnie trochę obrywa. Halo, po co mam planować posiłki, jak nie wiem, na co będę mieć jutro ochotę? Przecież tego nie przewidzę. Albo: mam za sobą tyle diet odchudzających, że sama myśl o planowaniu kolejnej mnie męczy.

Najnowszy odcinek podcastu zdejmuje kamień z serca. Dzieje się tak dzięki specjalistce w dziedzinie planowania – Joannie Dąbek. Asia, autorka książki “Droga do celu” oraz kursu on-line o platformie Notion (ułatwiającej planowanie), uspokaja nas: Modyfikacja planu to nie lenistwo.

Z tego odcinka dowiadujesz się, czy cel: SCHUDNĘ to na pewno dobrze postawione zadanie. Czy ważniejsza jest droga do celu czy dobrze nazwany jej koniec? Jak stawiać cele, którym na pewno sprostasz?

Jeśli kiedykolwiek przez myśl przeszło Ci hasło “nie nadaję się do planowania”, to nagranie idealne dla Ciebie. Asia skutecznie udowadnia, że każdy może. Byle robić to po swojemu i w zgodzie ze sobą.

Sprawdź Instagram, YouTube i TikTok Asi – to kolejne skarbnicy wiedzy o planowaniu 🙂

A teraz czas na nowy odcinek! Odsłuchasz go, jak zawsze, tutaj na blogu. Jeśli wolisz inne miejsca, znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

A jeśli lubisz mieć pomoc w planowaniu menu, może spodoba Ci się dieta bezmięsna? Dostępna w 4 wariantach kalorycznych: 1600, 1800, 2000 i 2200 kcal.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments