jesienne desery
dieta,  Odchudzanie,  Podejście do diety,  słodycze

Jesienne desery i inne smaki

Jesienne desery i w ogóle potrawy, mam wrażenie, spełniają główny cel: rozgrzać, dać przyjemność kubkom smakowym oraz chwilę wytchnienia. Myślę, że warto znaleźć w nich też rozjaśnienie tych chłodniejszych i ciemnych dni, nie sądzisz?

Najnowsze nagranie podcastu Dietanka zawiera kilka praktycznych jesiennych wskazówek. Dowiesz się z niego:

  • Jak uzyskać przeciwzapalny deser?
  • Co zrobić, żeby co tydzień móc zjeść niezdrowe ciasto? Dokładnie takie, jak na zdjęciu! (to akurat przepis z Thermomixa)
  • Jakimi smakami otaczać się jesienią, by żyć zdrowiej?
  • Dlaczego warto dodawać rozmaryn do rozgrzewającej herbaty?
  • Skąd czerpać większą wiedzę o podejściu do słodyczy czy o wybieraniu produktów w sklepach?

Odcinka możesz odsłuchać tutaj i od razu przetestować podane w nim rozwiązania. Znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Przypominam Ci też, że jeśli Twoja relacja ze słodyczami i przekąskami jest nieco zachwiana, warto zainwestować w Webinar o tym temacie. Dzięki temu jedzenie niezdrowych produktów zrozumiesz lepiej i…przestaniesz to robić bez wysiłku 🙂

AHA! Powstała nowość!

Jesienne desery to jedno, ale w tym roku wydarzy się jeszcze kilka ciekawych atrakcji. Na Telegramie (to taka aplikacja na telefony) utworzyłam specjalny kanał. Będę tam pisać o najważniejszych wydarzeniach, żeby nic nie umknęło Twojej uwadze 🙂 Dołączysz wpisując w wyszukiwarce www.t.me/dietanka (lub klikając w ten link!).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments