Partnerzy

Od Poniedziałku to zespół dietetyków, którzy uczą, jak prowadzić dietę, by nie musieć czekać do poniedziałku. W skład zespołu wchodzą dietetycy kliniczni, psychodietetycy oraz dietetyk dziecięcy. Jeśli potrzebujesz opieki trenera personalnego, znajdziesz go w zespole!

Magdalena Kopenhagen założycielka Kopenhagen Academy, od 8 lat mieszka w Niemczech, gdzie prowadzi swój gabinet terapeutyczny. Obecnie pracuje w 3 językach jako certyfikowana międzynarodowa terapeutka hipnozy (członkini National Guild of Hypnotist), NLP Coach (członkini Society of NLP) oraz trener mentalny. Szkoli w różnych krajach, głównie na rynku europejskim. Magdalena w swojej pracy pomaga swoim klientom uwolnić się od ograniczających przekonań, uczy jak dzięki mindfulness można przejąć kontrolę nad swoim życiem oraz jak skutecznie osiągać cele zawodowe i prywatne. Kieruje się życiowym mottem – wszystko co robię, robię dla innych. To sprawia, że praca jest dla niej wielką pasją i sensem życia.
#kobietydlakobiet

Gliwicka piekarnia z kilkudziesięcioletnią tradycją. Starają się, by pieczywo przypominało to, jakie jedliśmy lata temu. Wytwarzane przez nich pieczywo i ciasta to satysfakcja dla podniebienia i…dietetyka! Mają bardzo wysoką jakość produkcji.

Makijażystka, która wyciąga z kobiety prawdziwe piękno. Zna się również na pielęgnacji, doradza i pomaga. Makijaż u Moniki to sama przyjemność – dba o każdy szczegół.
Monika to również współzałożycielka Klubu Kobiet Ogarniętych!
#kobietydlakobiet

Natalia Nawa
Absolwentka AWF w Katowicach, kierunek wychowanie fizyczne, trenerka II klasy siatkówki, instruktor: Fitness- Nowoczesne Formy Gimnastyki, Pilates. Współzałożycielka szkoły sportowej Skating School, najlepsza w nauce dzieci poprzez zabawę, instruktorka wrotkarstwa i łyżwiarstwa. Uwielbia góry, wszelakie wędrówki, a także jazdę na nartach. Nauczycielka z powołania, której celem jest nie tylko nauka ale wniesienie do życia wspaniałych wartości. Żona, matka dwójki dzieci, które dają jej wiele energii i radości. Aktywność fizyczna jest wpisana w jej codzienny plan dnia. Trenując i ćwicząc regularnie ćwiczymy nie tylko swoje ciało, ale również umysł. Często to głowa decyduje o naszych wynikach i dalszych postępach. Uwielbia odkrywać nowe miejsca i poznawać ich historie.
#kobietydlakobiet

Jeśli potrzebujesz fizjoterapeuty, który podejdzie do Ciebie całościowo i pomoże w najbardziej uciążliwym bólu – wiesz, gdzie zadzwonić. Zuza to fizjoterapeutka rozwiązująca problemy, z jakimi nie potrafił sobie poradzić nikt dotąd.
Kontakt: 799 906 300

Badania krwi, które należy wykonywać przynajmniej raz w roku, powinny kojarzyć się z czymś miłym. Miejsce, gdzie nie zawiedziesz się ani obsługą ani szybkością otrzymania wyniku to właśnie ŚLA. Przygotowałam dla Ciebie specjalny pakiet zniżkowy – tutaj pobierzesz pakiet dla siebie 🙂

Akademia Rockfit to miejsce szkolące obecnych i przyszłych trenerów personalnych oraz osoby zainteresowane zdrowym trybem życia. Szkolenia, jakie przeprowadzam we współpracy z Rockfit to kurs trenera personalnego, trenera medycznego oraz szkolenie z pisania planów żywieniowych.

Miejsce zrzeszające wszystkie kobiety biznesu. “Collaboration over competition” to motto, jakie przyświecać powinno każdej Girlboss. Na czele z Ewą Gadomską wspierają polskie biznesy, pomagają rozwinąć skrzydła i utrzymać kurs.

Funkcjonalna kuchnia, w której pomieścisz wszystkie ulubione produkty, to Twoje marzenie? MikroDesign z Chorzowa zajmie się tym profesjonalnie. Ponad 20 lat doświadczenia i wielka pasja w tworzeniu projektów – musisz się tam wybrać.

AB fitness – sklep ze sprzętem do Twojego domu
Na blogu znajdziesz moje artykuły oraz oferty specjalne