NIE MAM CZASU NA DIETĘ DIETANKA
dieta,  Odchudzanie,  Podejście do diety

Nie mam czasu na dietę!

“Nie mam czasu na dietę”, “Zdrowe jedzenie jest zbyt czasochłonne”, “Wszystko co można jeść trzeba długo gotować” – znasz te przekonania?

Wiesz, są to naprawdę zrozumiałe podejścia. XXI wiek to jeden wielki pęd za wszystkim – pewnie nie raz łapiesz się na tym, że biegniesz po to i tamto, aż w końcu już nie pamiętasz, o co chodziło? 😉 niejednokrotnie gonisz za ideałami, przez co brakuje Ci czasu na przyziemne sprawy.

A jedną z nich jest zdrowe odżywianie.

Postanowiłam w końcu nagrać odcinek, w którym dzielę się z Tobą wskazówkami dotyczącymi znajdywania czasu tam, gdzie do tej pory nie było go widać.

“Nie mam czasu na dietę” stanie się w końcu zdaniem, które zacznie Cię powoli rozbawiać. Bo naprawdę wszyscy go mamy. Więcej lub mniej, ale pewne decyzje możesz podejmować bez problemu.

Zdecydowanie przydatnym dodatkiem do odcinka jest bezpłatny poradnik ułatwiający życie – Domowa spiżarnia – więc jeśli jeszcze go nie masz, pobierz przechodząc do strony zapisu po e-book. A potem nie pozostaje nic innego, jak odsłuchać odcinek!

Znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

A jeśli chcesz poznać szybkie przepisy, sprawdź dania, jakie gotowałam na żywo! W dniu publikacji tekstu zapisane są już śniadaniowe kaszotto oraz jaglanka a’la szarlotka.

Więcej dań znajdziesz np. w diecie bez mięsa – dostępna w 4 wariantach kalorycznych!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments