o kobietach Ola Krejmer Cecha Collection
Odchudzanie,  Podejście do diety,  Wywiady

O kobietach – rozmowa, jakiej jeszcze nie było

O kobietach powiedziano już wiele, powie się jeszcze więcej, ale takiej rozmowy nie warto przegapić. Ola Krejmer, właścicielka marki Cecha Collection, zajmuje się nami – kobietami – w bardzo oryginalny sposób.

Pokazuje, że każda z nas jest wspaniała niezależnie od różnych czynników. I uczy, jak znaleźć w sobie wartościową cechę. Bardzo lubię Jej działania na Instagramie – Ola daje do myślenia i pokazuje, że kobiecość może być rozumiana na wiele sposobów.

Zaprosiłam Olę do rozmowy po tym, gdy zwróciła moją uwagę na kolejny program telewizyjny skierowany w naszą stronę. Jeszcze jeden program, zachęcający kobiety do dbania o swoje ciało i wszystko, co zewnętrzne, zamiast skupiania na tym, co wartościowego mamy w sobie, w środku. To nie jest nasza pierwsza rozmowa, poprzednia – również o kobietach – miała jednak nieco inny wydźwięk. Można odsłuchać Jej w podcaście Oli, do czego bardzo Cię zachęcam.

O tym, jak media i otoczenie wpływa na relacje z jedzeniem. Jak próbować odnaleźć się w tych trudach i że nie zawsze jest tak kolorowo, jak sugeruje Instagram. Na temat wszystkiego, co czasami zaburza nasze spojrzenie na własną kobiecość. Odcinek inny niż wszystkie.

Odcinek, w moim odczuciu, o kobietach, ale i dla kobiet i dla mężczyzn.
Odsłuchać go możesz tu oraz na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Bardzo mocno zachęcamy Cię do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Może masz zupełnie inne zdanie na ten temat? Lub coś Cię zaskoczyło? Napisz komentarz lub wyślij wiadomość. Obydwie jesteśmy bardzo ciekawe.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments