Podcast dla kobiet - Dietanka
dieta,  O dietetyku,  Podejście do diety

Podcast dla kobiet

Podcast dla kobiet, który nie ocenia a uczy? Taki właśnie zaczęłam nagrywać! Dzięki niemu znajdziesz w końcu rozwiązania, których pieczołowicie poszukujesz.

Taki podcast będzie drogą umożliwiającą Ci odnalezienie sensu stosowania diety. Znajdziesz nareszcie te wszystkie przyczyny, przez które nie potrafisz osiągnąć założonego celu.

Długo zastanawiałam się, jak pomagać zabieganym Kobietom. Misją, jaką kieruję się każdego dnia, jest niesienie skutecznych porad. Ale zawsze przychodziła w to miejsce myśl: Sadowska, przecież nikt nie będzie miał na to czasu.

Wtedy połączyłam kropki i znalazłam sposób: podcast. Uwielbiam mówić, kocham uczyć, dlatego wiem, że wyniesiesz z odcinków same korzyści.

Plany są ambitne. Od Ciebie zależy, w jaką pójdą stronę. Daj znać, jeśli przesłuchasz odcinka. Podrzuć temat, który by Cię interesował. Podcast dla kobiet ma spełniać Twoje oczekiwania!

Planuję również zapraszać różne Kobiety do rozmów. Dzięki temu poznasz inne spojrzenia na podobne sprawy. Zobaczysz, w jaki sposób radzą sobie z trudnościami w diecie. Każdej zadam takie pytania, które pomogą Ci wyciągnąć wnioski dla siebie.

Pierwszą z Kobiet, zaproszoną do odcinka 006, jest Monika Staszewska. Możesz znać ją z projektu Klub Kobiet Ogarniętych. Zerknij, bo łączy naprawdę dużo obowiązków z bardzo ciężką dietą.

Nie przedłużając, linkuję wszystkie 6 odcinków. Każdy kolejny pojawia się w poniedziałek o 8:00. Planuję nagrywać minimum rok…trzymaj kciuki!

Odcinki znajdziesz również na Google Podcasts, Apple Podcast, Spreaker oraz Podcast Addict.

Podcast – Jak przekonać się do stosowania diety?
Podcast – Co stoi za zdjęciami efektów sylwetkowych?
Podcast – Jak jeść na mieście?
Podcast – Odpuść już te diety!
Podcast – Jak ważne jest dla Ciebie jedzenie?
Podcast – Jak łączyć dietę eliminacyjną z angażującą pracą?
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments