polka w pakistanie aleksandra mróz
dieta,  Podejście do diety,  Wywiady

Polka w Pakistanie i Chinach – jedzenie, kultura, ciekawostki i trudności

Polka mieszkająca w Pakistanie, Ola Mróz, zwiedziła już 25 krajów. Najdłużej w swoim życiu, poza Polską, mieszkała w Chinach. Pandemia COVID-19 spowodowała, że zaczęła szukać innego miejsca dla siebie.

Jak trafiła do Pakistanu i co tam robi? To jedno z wielu pytań, jakie zadałam jej z Twoją pomocą! Bardzo dziękuję za zaangażowanie, jeśli jesteś jedną z tych osób, które w odpowiedzi na relację na Instagramie zadały pytanie od siebie.

Dlaczego warto posłuchać tej rozmowy?

W pierwszej części dowiesz się, jak podróże wpłynęły na nawyki żywieniowe rozmówczyni. Znasz to uczucie po powrocie z wakacji, gdy poszukujesz włoskich smaków na swoim talerzu? No właśnie – tym ciekawsze będzie poznać zmiany, gdy mieszkało się w różnych częściach świata. Co najdziwniejszego jadła Polka w Pakistanie i jakiego posiłku nie zapomni już nigdy?

Poznasz odpowiedzi na pytania, czy w Pakistanie można wyskoczyć do sklepu po przekąskę? Co je się na pustyni? Oraz jak wygląda wyprawa do bazy pod Nanga Parbat podczas wycieczek organizowanych przez Olę?

Jak wygląda trend dążenia do szczupłej sylwetki wśród kobiet w Chinach? Czym różni się od polskich standardów kobieta mieszkająca w Pakistanie?

Od jedzenia, przez kontakty międzyludzkie, aż po feminizm i traktowanie białej blondynki przez tutejszą ludność.

Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl pytanie, czy Chińczycy rzeczywiście jedzą dziwne produkty lub zastanawiasz się, jak biała kobieta traktowana jest w Pakistanie? Jeśli tak, to odcinek na pewno dla Ciebie. Odsłuchać go możesz tu oraz na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Zapraszamy Cię na przyjemne spotkanie przy kawie na linii Gliwice – Pakistan! A jeśli odwiedzenie tego miejsca Cię interesuje, szczegóły znajdziesz u Travel Studio 92.

Ah! Jest jedna sprawa! Od mojej poprzedniej gościni, Agnieszki, dowiedziałam się, że możesz w prosty sposób docenić podcast Dietanki! W tym celu wejdź proszę w Apple Podcast i zostaw od siebie opinię. Pomożesz w ten sposób rozwijać odcinki tak, by spełniały Twoje wszystkie oczekiwania.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments