prosto i smacznie Ela granela
dieta,  Wywiady

Jak jeść prosto i smacznie?

Prosto i smacznie dla wielu wydaje się być niemożliwością. A jeśli do tego dodamy kryterium: “zdrowo” to już w ogóle Mount Everest 😉

Łączenie smaków i szukanie inspiracji, kiedy nie mamy pomysłu i czasu, jest naprawdę do zrobienia. Jak możesz do tego podejść, by znaleźć kuchnię idealną? Czy podczas home office możesz wciąż jeść zdrowo, szybko i przepysznie?

Skąd właściwie czerpać inspiracje do lepszego gotowania?

W tym wszystkim pomoże Ci niesamowita kobieta – Ela, GranEla, to autorka bloga www.granela.pl oraz Foodcast’u. Podcast o jedzeniu, który prowadzi, przechodzi najśmielsze oczekiwania. Morze inspiracji!

Odcinek znajdziesz również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Po rozmowie z Elą sama miałam wiele przemyśleń. Czy aby na pewno wszyscy prawidłowo podchodzimy do gotowania? Czy nie wymyślamy sobie za dużo i nie szukamy na siłę problemów?

Przecież, jak sama GranEla wspomina, najlepiej zacząć od jednego składnika. Dobrze mu się przyjrzeć i podać z czymś innym. Prosto i smacznie. Chcąc ugościć osoby, jakie nad odwiedzają, możemy po prostu zaserwować standardowe danie z nowym dodatkiem.

Tak, jak na konsultacjach uczę Cię zdroworozsądkowego podejścia do jedzenia i stawiania małych kroków, tak teraz spróbuj poszukać ich w kuchni. Po zainspirowaniu się wskazówkami cudownej Eli będzie Ci znacznie łatwiej.

Dasz nam znać, jak podobał Ci się nowy odcinek? 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments