przekąski na imprezę dietanka
dieta,  Odchudzanie,  Podejście do diety

Przekąski na imprezę

Przekąski na imprezę, do pracy, podczas oglądania Netflixa – kuszą, są przyjemne, a potem…powodują wyrzuty sumienia? Zaczynasz czuć, że nie trzeba było? Bo przecież ktoś kiedyś czegoś zabronił, a teraz Ty łamiesz ten zakaz. I hej, rozpoczyna się pętla negatywnych myśli.

Nie tędy droga, zrozum.

Oczywiście, że jest kilka zasad, o których warto pamiętać podczas myślenia o zakąszaniu. Jeśli pamiętasz o przynajmniej jednej z nich, szybciej osiągasz spokój o swoją dietę. Częścią z takich porad podzieliłam się w najnowszym odcinku podcastu. Poza tym, z perspektywy dietetyka, opowiedziałam o body positive i podejściu do sylwetki. Te tematy z przekąszaniem łączą się niesamowicie mocno.

Proponuję, słuchając odcinka, zastanowić się nad tym, jak wygląda Twoje zakąszanie. Czy dzieje się ono automatycznie? Co wpływa na podjęcie danej decyzji?

Dzięki zadaniu sobie kilku pytań odnajdziesz odpowiedź, jak to ogarnąć. A jeśli wciąż masz z tym problem, nawet najmniejszy – odsłuchaj 🙂

Odcinek znajdziesz również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Przewodnik kulinarny “Złap balans – imprezowe dania na szybko i bez wyrzutów sumienia” pomoże Ci ogarnąć takie imprezy i lunchboxe. Przekąski nie muszą być nudne i takie same co tydzień. Nie muszą też wprawiać w zakłopotanie.

Sięgnij po ten Przewodnik i popraw swoje nawyki bez wielkich zmian!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments