Przerwa na francuski Agnieszka Piechna
Odchudzanie,  Podejście do diety,  Wywiady

Przerwa na francuski! – odchudzanie, słodycze, wino i inne

Przerwa na francuski – to genialna nazwa profilu Agnieszki, gościni najnowszego odcinka podcastu. Warto przesłuchać go do końca, bo wtedy Agnieszka udowadnia, że to naprawdę zaskakujący język 😉

Omawiamy kilka ważnych tematów. A jeśli niektóre kwestie Cię zaskoczą – w porządku! Celem nagrania było pokazać Ci naprawdę ciekawą perspektywę. Kto wie, czy po tym odcinku, nie zmienisz podejścia do jedzenia? Daj znać, jesteśmy tego bardzo ciekawe.

Pierwsza część odcinka: dieta.

Tak, dieta. Ale nie taka wiesz, nudna i pełna wyrzeczeń. Agnieszka opowiada o tym, jak udało się jej zrzucić kilkanaście kilogramów dzięki zmianie myślenia. Absolutnie nie wyrzucała ze swojego menu ulubionych słodkości czy przekąsek. Dostosowała nawyki pod swój tryb życia, przemyślała kilka kwestii i oto efekt!

Nie ukrywam, że niesamowicie miło było usłyszeć o swoim udziale w drodze Agnieszki 🙂 wspominała o webinarze, który znajdziesz tutaj. Jeśli masz dowolne pytania – pamiętaj, zawsze możesz napisać.

A dlaczego Przerwa na francuski?

Agnieszka jest nauczycielką języka francuskiego, robi to GENIALNIE korzystając z kilku źródeł. Możesz odsłuchać jej podcastów, obejrzeć posty na Instagramie, lub filmiki z TikToka. Niesamowite jest, ile ten język kryje ciekawostek. Przekonaj się, przechodząc do profili Agnieszki.

A w międzyczasie koniecznie odsłuchaj tego odcinka. Podzielony jest na część dietetyczną i dotyczącą Francji. Zapraszamy! Odsłuchać go możesz tu oraz na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] osiągnęłam. Nie rezygnując absolutnie z niczego. Serio serio! Ile schudłam? Posłuchaj tutaj. Ania zaprosiła mnie do podcastu, żeby pokazać innym, że można. Można schudnąć, jedząc […]