sprawne zakupy część 1 źródło pixabay
dieta

Sprawne zakupy część 1..i 2!

Sprawne zakupy spożywcze, zwłaszcza przy zabieganym trybie życia, to często wyzwanie. Marudzenie rodziny, domowników: kup więcej tego i tamtego, a potem niejedzenie tego wszystkiego – znasz? 🙂

Nie wiem, czy robisz zakupy z listą, czy bierzesz “na czuja” produkty z półek. Jeśli masz swoje sprawdzone metody – napisz w komentarzu, jestem ich bardzo ciekawa! Ja i inni czytelnicy oraz czytelniczki.

Ten temat podzielony będzie na kilka części. Dziś odsłuchaj pierwszych kroków. Kilku wskazówek – dokładniej dziewięciu – które możesz szybko wdrożyć do swoich zakupów. Sprawne zakupy to przecież Twój cel!

Odcinek znajdziesz również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Część 2 podcastu już dostępna – razem te dwa odcinki tworzą całość, która ułatwi Ci zakupy już całkowicie. Tylko wykonaj wszystkie zadania! 🙂

Odcinka drugiego również odsłuchasz na: Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

Swoją drogą, kupowanie żywności może przebiegać naprawdę sprawnie i bez jej marnowania. Tylko potem wchodzi codzienność i brak planu. Brak pomysłu. Miewasz tak?

Kupujesz mnóstwo super zdrowych produktów, a potem…no, a potem wątpisz w swoje umiejętności kulinarne. Mam na to kilka sposobów, więc uwaga:

Po pierwsze sprawne zakupy to element komponowania domowej spiżarni. Posiadasz już e-book’a ułatwiającego życie? Koniecznie pobierz, klikając po e-book.

Po drugie, planowania diety nauczyć możesz się bardzo szybko i niskim kosztem. Zerknij na to szkolenie – znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, bez owijania w bawełnę i opowiadania o niczym!

A kolejnym jest e-book ułatwiający znalezienie BALANSU. Między tym, co zdrowe, a niekoniecznie korzystne dla zdrowia. Ciekawe? Zerknij do sklepu, to e-book we współpracy z Agnieszką Jasińską.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments