tarczyca co jeść
dieta,  Odchudzanie

Tarczyca – co jeść, gdy choruje?

Chora tarczyca, co jeść? Jak mam się odżywiać, gdy lekarz mówi, że mam Hashimoto? Czego nie wolno, gdy choruję na niedoczynność? Jakie mam zrobić badania i gdzie się udać?

Choroby tarczycy stają się coraz częściej diagnozowane. Wynika to prawdopodobnie między innymi z przekonania, że przy nieprawidłowo funkcjonującej tarczycy zaczynamy tyć, jesteśmy coraz słabsi i słabsze, czujemy się gorzej każdego dnia.

Tak, coś w tym może być! Pojawia się pytanie: od czego zacząć?

W najnowszym odcinku podcastu przeprowadzam Cię przez najważniejsze sprawy. Dowiesz się, czy niedoczynność tarczycy i choroba Hashimoto to to samo. W końcu zrozumiesz, co jest powodem Twojego kiepskiego samopoczucia oraz jak temu zaradzić. Znajdziesz odpowiedź na pytanie, czy rzeczywiście nie możesz schudnąć przez tarczycę?

Aż w końcu przejdziemy do kluczowej kwestii: tarczyca – co jeść, gdy choruje? Czy można sięgać po gluten, kawę, produkty sojowe? Na czym skupić szczególną uwagę? Jak komponować posiłki, by służyły Twojemu zdrowiu?

Odcinka możesz odsłuchać tutaj i od razu poznać najważniejsze zasady. Znajdziesz również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo. A z każdym kolejnym podcastem dowiesz się więcej i więcej 🙂

Swoją drogą, zdarzyło Ci się usprawiedliwić nadmierny apetyt tym, że masz chorą tarczycę? Masz prawo tak myśleć, ale przyczyna prawdopodobnie stoi w zupełnie innym miejscu. Sprawdź więcej w nagraniu webinaru o przekąskach i skorzystaj ze specjalnie przygotowanych kart!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments