wapń i cynk choroby tarczycy wiem jak jesc
dieta,  Odchudzanie

Wapń i cynk

Wapń i cynk to jedne z licznych składników mineralnych, którym warto przyglądać się w codziennej diecie. Nie tylko białka, tłuszcze i węglowodany stanowią wartość odżywczą naszego menu!

Najnowszy odcinek wyjaśnia szybko, ale bardzo praktycznie, ile i dlaczego zjadać codziennie tych składników. Jeśli cykl Ci się spodoba – daj znać! Nagram więcej odcinków na ten temat.

Karty, o których wspominam w nagraniu, to karta wspierająca w chorobach tarczycy oraz karta dotycząca insulinooporności. Odbyła się transmisja na żywo wyjaśniająca środek kart – tu ją obejrzysz!

Odcinka możesz odsłuchać tutaj i od razu poznać najważniejsze informacje. Znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo. A z każdym kolejnym podcastem dowiesz się więcej i więcej 🙂

Swoją drogą, zdarzyło Ci się usprawiedliwić nadmierny apetyt tym, że masz chorą tarczycę? Masz prawo tak myśleć, ale przyczyna prawdopodobnie stoi w zupełnie innym miejscu. Sprawdź więcej w nagraniu webinaru o przekąskach i skorzystaj ze specjalnie przygotowanych kart!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments