Wsparcie w chorobie - doświadczenia Pacjentki
dieta,  Podejście do diety,  Wywiady

Wsparcie w chorobie – doświadczenia Pacjentki

Wsparcie w chorobie, zwłaszcza zaraz po usłyszeniu trudnych diagnoz, to bardzo ważny element leczenia. Okazuje się jednak, że nie zawsze wygląda to tak kolorowo, jak chcemy.

Nagle słyszysz: proszę się nie stresować. Ktoś inny mówi: nie może się Pani przetrenowywać. A Ty siedzisz i już kompletnie nie wiesz, co robić i co jeść, bo następny specjalista zakazał sięgania po gluten. Przecież kochasz makarony, jak masz to zrobić?!

To historia Aliny Sitek w skrócie 🙂 7-letnia walka z objawami choroby Hashimoto i insulinooporności zakończyła się, jak na zdjęciu. Alina jest teraz tak aktywna, jak przed chorowaniem. Hipoglikemii brak, wahań nastroju czy apetytu coraz mniej.

Jeśli też masz tak, jak ja, że historie innych motywują Cię często do działania – koniecznie odsłuchaj tego podcastu! Możesz to zrobić tutaj, bezpośrednio na stronie. Znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo. A z każdym kolejnym podcastem dowiesz się więcej i więcej 🙂

A jeśli borykasz się z takimi chorobami, jak Alina, lub chcesz im zapobiegać – koniecznie sprawdź karty “Wiem jak jeść”. To pigułki praktycznej wiedzy, ułatwiające komponowanie posiłków! Poprawa samopoczucia gwarantowana. Wsparcie w chorobie, którego udzielisz sobie bez problemu 🙂

Alinie raz jeszcze dziękuję za rozmowę i trzymam mocno kciuki za Jej (oraz Twoje!) zdrowotne zmagania.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments