FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące współpracy:

1. Jak się z Tobą skontaktować?

Najlepiej przez maila ania@odpon.pl lub formularz kontaktowy u dołu strony.

Możesz też zadzwonić lub wysłać SMS: 508 286 773.

2. Jak często powinny odbywać się konsultacje?

Zależnie od obranej strategii działania (ustalamy ją wspólnie podczas pierwszego spotkania), częstotliwość jest różna. Przy stosowaniu planu żywieniowego, konsultację kontrolną powinnismy odbyć 3-4 tygodnie po jego wdrożeniu. Przy zaleceniach 2-4 tygodni; edukacja indywidualna wymaga dokładnych indywidualnych ustaleń podczas pierwszego spotkania.

3. Czy prowadzisz pary? Jak to wygląda?

Owszem, prowadzę.

Gdy para przychodzi razem na konsultację to jej koszt mnożymy razy 1,5. Tak samo wygląda to przy stworzeniu planu żywieniowego, gdy preferencje są podobne. 

4. Jaki jest czas oczekiwania na plan żywieniowy?

Wynosi on 7 dni roboczych. Aby plan był w pełni dostosowany do Twoich potrzeb, muszę przeznaczyć na niego odpowiednio dużo czasu (od 2 do czasem 6-7 godzin, zależnie od poziomu trudności). Spokojnie – po pierwszej konsultacji otrzymujesz wstępne wskazówki, więc masz nad czym pracować 🙂

5. Po jakim czasie wykupić kolejny plan żywieniowy?

To zależy od Ciebie, Twojej potrzeby różnorodności oraz budżetu. Na konsultacji kontrolnej wspólnie rozważymy, czy pełny nowy plan jest faktycznie konieczny. Niejednokrotnie jeden plan wystarcza na pół roku pracy, ze względu na jego uniwersalną formę 🙂

6. Czy zakup planu żywieniowego jest w ogóle konieczny?

Nie jest. Możesz nie mieć czasu na jego realizację i potrzebować stopniowej zmiany. Tak samo masz pełne prawo czuć wypalenie ilością diet, jakie trzeba było do tej pory stosować. Metod pracy jest mnóstwo, a wszystko omawiamy na pierwszej konsultacji. Nie musisz mieć planu żywieniowego żeby sięgnąć cel.

7. Czy występują dodatkowe koszta przy większej liczbie jednostek chorobowych?

NIE! I nigdy nie będą występowały. 

8. Czy konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie?

Tak, zapraszam do Gliwic (ul. Chopina 6/108).

Jeśli nie potrafisz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego: