zdjęcia jedzenia Kasia Falęcka
dieta,  Wywiady

Gotowanie i ładne zdjęcia jedzenia – rozmowa

Zdjęcia jedzenia cieszące oko to coś, o czym marzę, by stało się dla mnie naturalne. Masz czasem tak, że wiesz, jak pyszna jest Twoja potrawa ale niekoniecznie będziesz w stanie się nią podzielić? Właśnie ze względu na brak umiejętności uchwycenia jej smaku.

Oczywiście, jak możesz domyślać się po tym wstępie, zdjęcie z posta nie jest mojego autorstwa. To jedna z wielu cudnych fotografii Kasi Falęckiej!

Kim jest Kasia? Otóż, choć możesz tak myśleć, nie jest fotografem. To również nie kucharka zawodowa, a amatorka pyszności. Wspaniała Mama, której dzieci w restauracjach potrafią – z ciekawości – wybrać ślimaki. Bo uczy różnych smaków i ciekawości w jedzeniu!

Dla mnie osobiście, przyznam Ci, inspiracja do szukania prostych przyjemności. Kasia, mimo ogromu obowiązków, jest niesamowicie pozytywną osobą!

Jak w takim razie znajduje czas na tak piękne zdjęcia jedzenia? Co robi, by rozwijać tak piękny Instagram? Praca na etat, gruntowny remont domu, wychowywanie córek… Jakie odstępstwa od diety mają jej dzieci i czy naprawdę da się pogodzić tyle obowiązków?

Zapraszamy do odsłuchania odcinka! Znajdziesz go również na Spotify, Apple Podcast, Podcast Addict, Spreaker, Google Podcast oraz EmpikGo.

A zaraz po odsłuchaniu zapraszam Cię na Instagram Kasi. Przejdziesz do niego, klikając tutaj. To kopalnia inspiracji i ciepła – domowego, przyjaznego, pełnego miłości. Takiego jak na zdjęciu – w artystycznym nieładzie i inspirującego 🙂

Będzie nam bardzo miło, gdy podzielisz się opinią na temat tej rozmowy – na przykład wysyłając mail!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments